Home

angajarea Îndepărtat Îmi spăl hainele alexandru mitrita tricouri a apela George Eliot atmosfera

Alexandru Mitriță a fost „căpăcit” serios la ultimul antrenament al lui PAOK

Alex Mitrita, de nerecunoscut! Neconvocat la nationala de Radoi, mijlocasul  a strans doar cateva minute in ultimele doua meciuri pentru New York City!  | Sport.ro
Alex Mitrita, de nerecunoscut! Neconvocat la nationala de Radoi, mijlocasul a strans doar cateva minute in ultimele doua meciuri pentru New York City! | Sport.ro

Peluza Nord Craiova - Licitatia 10, Vis de Copil V - Tricou Mitrita Este  vorba de tricoul de joc purtat de Alex Mitrita in meciul cu Insulele  Feroe(12.10.19), meci in care fostul
Peluza Nord Craiova - Licitatia 10, Vis de Copil V - Tricou Mitrita Este vorba de tricoul de joc purtat de Alex Mitrita in meciul cu Insulele Feroe(12.10.19), meci in care fostul

tags:alexandru mitrita. u craiova

Alexandru Mitrita 2021 - Ultimate Skills & Goals - YouTube

Video | Al-Raed și-a prezentat achizițiile! Silviu Lung Jr și Alex Mitriță,  primul antrenament cu Marius Șumudică
Video | Al-Raed și-a prezentat achizițiile! Silviu Lung Jr și Alex Mitriță, primul antrenament cu Marius Șumudică

LOS ANGELES GALAXY - NEW YORK CITY 0-2 // VIDEO Alexandru Mitriță, victorie  pe terenul lui Zlatan Ibrahimovic în MLS!
LOS ANGELES GALAXY - NEW YORK CITY 0-2 // VIDEO Alexandru Mitriță, victorie pe terenul lui Zlatan Ibrahimovic în MLS!

Mitriță, primele declarații după ce a revenit la Universitatea: ”Sunt  foarte bucuros” | Flashscore.ro
Mitriță, primele declarații după ce a revenit la Universitatea: ”Sunt foarte bucuros” | Flashscore.ro

Alexandru Mitriță va deveni tată! Soția lui este însărcinată! Alesia,  pictorial sexy, cu burtica de gravidă! / FOTO | Spynews.ro
Alexandru Mitriță va deveni tată! Soția lui este însărcinată! Alesia, pictorial sexy, cu burtica de gravidă! / FOTO | Spynews.ro

Prezentare de gală pentru Mitriţă, în centrul Craiovei | Cuvântul Libertăţii

Vărul lui Alex Mitriță are 11 ani, e junior la Craiova și are fotbal în genă

Alexandru Mitriţă, jucătorul meciului România - Norvegia, i-a dăruit tricoul  său unui mic fotbalist de la Metalul Constanţa (galerie foto)
Alexandru Mitriţă, jucătorul meciului România - Norvegia, i-a dăruit tricoul său unui mic fotbalist de la Metalul Constanţa (galerie foto)

Alexandru Mitriţă i-a cucerit pe americani după un singur meci la New York  City FC! L-au pus lângă Lampard şi Villa - Fanatik.ro
Alexandru Mitriţă i-a cucerit pe americani după un singur meci la New York City FC! L-au pus lângă Lampard şi Villa - Fanatik.ro

Alexandru Mitriţă, transferat de la FC Viitorul la Pescara, în Italia

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (1.09.2018) -  Lead.ro
FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (1.09.2018) - Lead.ro

Alex Mitriță, în mare formă la New York! Atacantul naționalei a dat două  goluri într-o repriză - Eurosport
Alex Mitriță, în mare formă la New York! Atacantul naționalei a dat două goluri într-o repriză - Eurosport

FCSB clarifică situația transferului lui Mitriță - spotmedia.ro

Alexandru Mitriță, optimist înaintea meciurilor cu Germania și Armenia: “Ne  putem bate cu oricine, fanii vor conta enorm!” (Video)
Alexandru Mitriță, optimist înaintea meciurilor cu Germania și Armenia: “Ne putem bate cu oricine, fanii vor conta enorm!” (Video)

Alex Mitriță, gol fabulos la debutul pentru Al Ahli! A avut nevoie de doar  11 minute pentru a-i înnebuni pe arabi | VIDEO
Alex Mitriță, gol fabulos la debutul pentru Al Ahli! A avut nevoie de doar 11 minute pentru a-i înnebuni pe arabi | VIDEO

VIDEO | Alexandru Mitriţă a marcat un nou gol pentru New York City FC! La  finalul meciului, Pep Guardiola a mers în vestiar şi l-a felicitat
VIDEO | Alexandru Mitriţă a marcat un nou gol pentru New York City FC! La finalul meciului, Pep Guardiola a mers în vestiar şi l-a felicitat

Semne” că Alex Mitriță va semna cu U Craiova. Ce a postat fotbalistul pe un  site de socializare. Foto - Fanatik.ro
Semne” că Alex Mitriță va semna cu U Craiova. Ce a postat fotbalistul pe un site de socializare. Foto - Fanatik.ro

Alexandru Mitrita added a new photo. - Alexandru Mitrita

Alexandru Mitriţă a marcat din nou pentru PAOK! Românul la cel de-al doilea  gol consecutiv pentru formaţia greacă
Alexandru Mitriţă a marcat din nou pentru PAOK! Românul la cel de-al doilea gol consecutiv pentru formaţia greacă